Escalumen

Menu

LPG produkty na telo

Inovácia v zoštíhlení a liečba príznakov starnutia

LPG Systems, svetový líder v oblasti bunkovej stimulácie pomocou prístroja CELLU M6, vytvorila unikátnu kozmetickú radu priamo inšpirovanú Endermologiou.
Nové profesionálne kozmetické riešenia pre maximalizáciu výsledkov CELLU M6 pre Vašu tvár a telo.
Exkluzívne a inovatívne zloženie s vysokou koncentráciou najnovšej generácie aktívnych prísad priamo inšpirovaných biotechnológiou. Bez obsahu parabénov a Phenoxyethanol.

5 kozmetických produktov pre zoštíhlenie a spevnenie, ktoré boli cielene vyvinuté pre liečbu troch hlavných požiadaviek pre dokonalé telo: celulitída, zoštíhlenie a anti-aging prevencia.
6 anti-aging produktov pre tvár "priamo na mieru" liečba troch najčastejších typov prejavov starnutia: povolené, ochabnuté a stlmené pokožky.

Nové protokoly ošetrenia pre efektívny a rýchly výsledok vďaka unikátnej kombinácie ošetrenie tela a tváre prístrojom CELLU M6 spoločne s LPG kozmetickou radom exkluzívne vo Vašom LPG centre.

lpg_produkty

PRE TELO

Liečba celulitídy, zoštíhlenie a spevnenie pokožky.
LPG vytvorilo 5 nových kozmetických produktov "profesionálna starostlivosť o telo" obsahujúce jedinečný komplex aktívnych prísad, ktoré boli vyvinuté cielene k stimulácii prirodzenej bunkovej aktivity pre zoštíhlenie a anti-aging prevenciu.

Kozmetická rada bola špeciálne vyvinutá ako terapia troch hlavných požiadaviek pre dokonalé telo: celulitída, zoštíhlenie a anti-aging prevencia.