Escalumen

Menu

LPG produkty na tvár

Inovácia v zoštíhlení a liečba príznakov starnutia

LPG Systems, svetový líder v oblasti bunkovej stimulácie pomocou prístroja CELLU M6, vytvorila unikátnu kozmetickú radu priamo inšpirovanú Endermologiou.
Nové profesionálne kozmetické riešenia pre maximalizáciu výsledkov CELLU M6 pre Vašu tvár a telo.
Exkluzívne a inovatívne zloženie s vysokou koncentráciou najnovšej generácie aktívnych prísad priamo inšpirovaných biotechnológiou. Bez obsahu parabénov a Phenoxyethanol.

5 kozmetických produktov pre zoštíhlenie a spevnenie, ktoré boli cielene vyvinuté pre liečbu troch hlavných požiadaviek pre dokonalé telo: celulitída, zoštíhlenie a anti-aging prevencia.
6 anti-aging produktov pre tvár "priamo na mieru" liečba troch najčastejších typov prejavov starnutia: povolené, ochabnuté a stlmené pokožky.

Nové protokoly ošetrenia pre efektívny a rýchly výsledok vďaka unikátnej kombinácie ošetrenie tela a tváre prístrojom CELLU M6 spoločne s LPG kozmetickou radom exkluzívne vo Vašom LPG centre.

lpg_produkty

PRE KRÁSU TVÁRE

Liečba prejavov starnutia.
Všetky kozmetické produkty LPG radu "tvár a dekolt" obsahujú jedinečný komplex aktívnych prísad, vyvinutých tak, aby cielene stimulovali prirodzenú bunkovú aktivitu s anti-aging efektom.

Pretože tvár každého z nás je jedinečná, vyvinuli odborníci LPG novú radu produktov starostlivosti o pleť, ktorá je prispôsobená trom hlavným prejavom starnutia: povolená, prepadnutá a oslabená pokožka.