Escalumen

Menu

LPG Techniky - Endermolift

Bunková stimulácia proti starnutiu

LPG, svetový líder v oblasti bunkovej stimulácie s CELLU M6, Vám prináša nové ošetrenie ENDERMOLIFT.

100% prirodzená anti - aging technika, ktorá intenzívne obnovuje hustotu pokožky a odstraňuje známky starnutia. LPG LIFT klapky mechanickú aktiváciou na povrchu pokožky stimulujú intenzívnu omladenie buniek, čím sa obnovuje ich prirodzená tvorba.

ENDERMOLIFT ponúka okamžité výsledky, vrátane zdravého jasu a prirodzeného, upokojujúceho liftingového efektu. Viditeľným výsledkom tohto ošetrenia je vyplnenie vrások, opätovné vytvarovanie kontúr tváre a rozjasnenie pokožky.

endermolift

Slow lift:
Rozjasnenie a tonizácia

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia s intenzitou 4 Hz zlepšuje vascularizáciu (zásobenie ciev) a odvádza toxíny, čím rozjasňuje pokožku a odstraňujú opuchy.

Speed lift:
Vyplnenie vrások

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia s intenzitou 8 Hz obnovuje bunkový metabolizmus. Výsledkom je ,že fibroblasty opäť produkujú kolagén a elastín, dve základné zložky zodpovedné za pevnosť a elasticitu pokožky. Reorganizácia kolagénových vlákien pokožky sa prejavuje v ich usporiadaní s viditeľne lepšiou štruktúrou , čím sa zlepší sa hustota pleti a vyhladia sa vrásky.

High speed lift:
spevnenie kontúr

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia o intenzite 16 Hz, prirodzeným spôsobom obnovuje produkciu kolagénu a elastínu a cielene spevňuje štruktúru pokožky.

Ako vyzerá LPG ENDERMOLIFT program

endermolift_konzultacia

Krok 1: Odborná konzultácia
Pri tomto kroku Vám pomáhame:

endermolift_osetrenie

Krok 2: Profesionálne ošetrenie

Potom čo si vyberiete svoj ENDERMOLIFT KIT (citlivá alebo normálnu pleť), sa pohodlne uložíte na ošetrovacie lehátko. Po dobu 35 minút relaxujete a užívate si pohodu.

endermolift_vyhodnotenie

Krok 3: Vyhodnotenie

Počas Vášho ENDERMOLIFT programu bude vykonané niekoľko meraní, ktoré umožnia monitorovať Vaše výsledky vzhľadom na vopred stanovené ciele.

Po skončení programu Vám udržiavacie ošetrenie (raz mesačne) umožní stabilizovať a udržať Vaše výsledky!

Premýšľajte o tom!