ENDERMOLÓGIA
Oval
Oval

ČO JE ENDERMOLÓGIA?

Endermológia je špeciálnym vedeckým odborom zaoberajúce sa bunkovou stimuláciou vyvinutou LPG a preverenou viac ako 105 vedeckými štúdiami. Obnovuje aktivitu hlboko uložených buniek vďaka patentovanej neinvazívnej a bezbolestnej mechanickej stimulácii pokožky (mechanotransdukcia). Získala uplatnenie v oblasti zdravia, krásy a wellness. http://www.lpgsystems.cz/endermologie.php

AKO TO FUNGUJE?

Ošetrenia sú vykonávané pomocou profesionálnych prístrojov Cellu M6 Endermolab, Cellu M6 Integral. Terapeutické patentované hlavice ROLL (valčeky) a LIFT (klapky) jemne stimulujú kožné tkanivá, ošetrenie je 100% prirodzené a cielene zamerané na konkrétne partie tela a tváre. Je založené na princípe mechanotransdukcie: mechanické stimulácie povrchu pokožky, ktorá vysiela signály k hlboko uloženým bunkám (napr .: tukové bunky a fibroblasty), čím vyvoláva fyziologickú odpoveď (napr .: aktivácia produkcie kolagénu a elastínu alebo aktivácia lipolýzy, tj. Odbúravanie tukov) .

ROLL TECHNOLÓGIE

Dva nezávislé motorizované valčeky (patent LPG) jemne stimulujú pokožku za použitia troch smerov rotácie v závislosti na požadovanom účinku. Individuálna stimulácia kože cielene pôsobí na rôzne typy tkanív ako sú celulitída, tukové tkanivo, edémy, spojivové tkanivo alebo tkaniva priľnavé, zápalové, tenké, citlivé alebo povolené.

LIFT TECHNOLÓGIE

Mikropulsy produkovanej LIFT hlavicami (patent LPG) vytvára pulzované vlny tkanív, ktoré jemne stimulujú pokožku. V závislosti na frekvencii pulzovaných vĺn LIFT (4, 8 alebo 16 pulzov / sekundu) a zvolenej sile nasávania(nastaviteľná intenzita), vyvolávajú LIFT hlavica rozdielne typy stimulácie pre špecifické terapeutické či estetické ciele. Tieto frekvencie môžu ošetrovať rôzne typy tkanív vrátane edémov, jaziev, vrások, spojivových tkanív .

FIBROBLASTY:

ENDERMOLIFT prirodzene stimuluje bunky (fibroblasty), čím aktivuje novú produkciu kolagénu a elastínu, tým sa obnovuje plnosť a hutnosť pokožky.

SEPTUM:

Takmer 90% žien je náchylných na celulitídu, spôsobenú podkožnou tukovou vrstvou, ktorá je rozdelená do rovnobežných sept (na rozdiel od mužov, ktorých septa sú prekrížené). Lipomassage je unikátna technika, ktorá uvoľňuje hlboko uložený tuk a vyhladzuje pokožku bez kontraindikácií.

KOLAGÉN A ELASTÍNOVÉ VLÁKNA:

Kolagénové vlákna spevňujú pokožku a elastínové vlákna zvyšujú jej pružnosť. Hoci počet kolagénových a elastínových vlákien sa s rastúcim vekom znižuje, LPG ​​techniky dokážu prirodzene a jemne obnoviť ich syntézu.

ŽILNÝ A LYMFATICÝ SYSTÉM:

Svojimi rýchlym, účinným a bezbolestným efektom lieči Endermológia problémy spojené so zhoršenou funkciou žilového a lymfatického systému, pocitom "ťažkých nôh" či zadržiavaním vody v tele.

TUKOVÉ BUNKY:

Lipomassage ošetrenie prirodzene stimuluje lipolýzu (uvoľňuje tukové bunky) a tým odbúrava tukové bunky (adipocyty).

SVALY:

Používaním LPG jedinečných a patentovaných liečebných hlavíc môžu terapeuti mobilizovať vybrané svaly a uľaviť tak ich napätie a kŕčom.

Rezervácia
©2024 | Escalumen s.r.o. All rights reserved.
Created by: Cstudios s.r.o.