ENDERMOLIFT
Oval
Oval

BUNKOVÁ STIMULÁCIA PROTI STARNUTIU

LPG, svetový líder v oblasti bunkovej stimulácie s CELLU M6, Vám prináša nové ošetrenie ENDERMOLIFT.

100% prirodzená anti - aging technika, ktorá intenzívne obnovuje hustotu pokožky a odstraňuje známky starnutia. LPG LIFT klapky mechanickú aktiváciou na povrchu pokožky stimulujú intenzívnu omladenie buniek, čím sa obnovuje ich prirodzená tvorba.

ENDERMOLIFT ponúka okamžité výsledky, vrátane zdravého jasu a prirodzeného, upokojujúceho liftingového efektu. Viditeľným výsledkom tohto ošetrenia je vyplnenie vrások, opätovné vytvarovanie kontúr tváre a rozjasnenie pokožky.

Slow lift:
Rozjasnenie a tonizácia

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia s intenzitou 4 Hz zlepšuje vascularizáciu (zásobenie ciev) a odvádza toxíny, čím rozjasňuje pokožku a odstraňujú opuchy.

Speed lift:
Vyplnenie vrások

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia s intenzitou 8 Hz obnovuje bunkový metabolizmus. Výsledkom je ,že fibroblasty opäť produkujú kolagén a elastín, dve základné zložky zodpovedné za pevnosť a elasticitu pokožky. Reorganizácia kolagénových vlákien pokožky sa prejavuje v ich usporiadaní s viditeľne lepšiou štruktúrou , čím sa zlepší sa hustota pleti a vyhladia sa vrásky.

High speed lift:
spevnenie kontúr

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia o intenzite 16 Hz, prirodzeným spôsobom obnovuje produkciu kolagénu a elastínu a cielene spevňuje štruktúru pokožky.

AKO VYZERÁ LPG ENDERMOLIFT PROGRAM

 

Krok 1: Odborná konzultácia
Pri tomto kroku Vám pomáhame:

- Určiť ciele pre Vašu krásu

- Uskutočniť fotografické hodnotenie

- Vybrať pre Vás najvhodnejšie ošetrenie

 

Krok 2: Profesionálne ošetrenie

Potom čo si vyberiete svoj ENDERMOLIFT KIT (citlivá alebo normálnu pleť), sa pohodlne uložíte na ošetrovacie lehátko. Po dobu 35 minút relaxujete a užívate si pohodu.

 

Krok 3: Vyhodnotenie

Počas Vášho ENDERMOLIFT programu bude vykonané niekoľko meraní, ktoré umožnia monitorovať Vaše výsledky vzhľadom na vopred stanovené ciele.

Po skončení programu Vám udržiavacie ošetrenie (raz mesačne) umožní stabilizovať a udržať Vaše výsledky!

Premýšľajte o tom!

©2024 | Escalumen s.r.o. All rights reserved.
Created by: Cstudios s.r.o.