ENDERMOLÓGIA
Oval
Oval

ČO JE ENDERMOLÓGIA?

Endermológia je špeciálnym vedeckým odborom zaoberajúce sa bunkovou stimuláciou vyvinutou LPG a preverenou viac ako 105 vedeckými štúdiami. Obnovuje aktivitu hlboko uložených buniek vďaka patentovanej neinvazívnej a bezbolestnej mechanickej stimulácii pokožky (mechanotransdukcia). Získala uplatnenie v oblasti zdravia, krásy a wellness. http://www.lpgsystems.cz/endermologie.php

AKO TO FUNGUJE?

Ošetrenia sú vykonávané pomocou profesionálnych prístrojov Cellu M6 Endermolab, Cellu M6 Integral. Terapeutické patentované hlavice ROLL (valčeky) a LIFT (klapky) jemne stimulujú kožné tkanivá, ošetrenie je 100% prirodzené a cielene zamerané na konkrétne partie tela a tváre. Je založené na princípe mechanotransdukcie: mechanické stimulácie povrchu pokožky, ktorá vysiela signály k hlboko uloženým bunkám (napr .: tukové bunky a fibroblasty), čím vyvoláva fyziologickú odpoveď (napr .: aktivácia produkcie kolagénu a elastínu alebo aktivácia lipolýzy, tj. Odbúravanie tukov) .

ROLL TECHNOLÓGIE

Dva nezávislé motorizované valčeky (patent LPG) jemne stimulujú pokožku za použitia troch smerov rotácie v závislosti na požadovanom účinku. Individuálna stimulácia kože cielene pôsobí na rôzne typy tkanív ako sú celulitída, tukové tkanivo, edémy, spojivové tkanivo alebo tkaniva priľnavé, zápalové, tenké, citlivé alebo povolené.

LIFT TECHNOLÓGIE

Mikropulsy produkovanej LIFT hlavicami (patent LPG) vytvára pulzované vlny tkanív, ktoré jemne stimulujú pokožku. V závislosti na frekvencii pulzovaných vĺn LIFT (4, 8 alebo 16 pulzov / sekundu) a zvolenej sile nasávania(nastaviteľná intenzita), vyvolávajú LIFT hlavica rozdielne typy stimulácie pre špecifické terapeutické či estetické ciele. Tieto frekvencie môžu ošetrovať rôzne typy tkanív vrátane edémov, jaziev, vrások, spojivových tkanív .

FIBROBLASTY:

ENDERMOLIFT prirodzene stimuluje bunky (fibroblasty), čím aktivuje novú produkciu kolagénu a elastínu, tým sa obnovuje plnosť a hutnosť pokožky.

SEPTUM:

Takmer 90% žien je náchylných na celulitídu, spôsobenú podkožnou tukovou vrstvou, ktorá je rozdelená do rovnobežných sept (na rozdiel od mužov, ktorých septa sú prekrížené). Lipomassage je unikátna technika, ktorá uvoľňuje hlboko uložený tuk a vyhladzuje pokožku bez kontraindikácií.

KOLAGÉN A ELASTÍNOVÉ VLÁKNA:

Kolagénové vlákna spevňujú pokožku a elastínové vlákna zvyšujú jej pružnosť. Hoci počet kolagénových a elastínových vlákien sa s rastúcim vekom znižuje, LPG ​​techniky dokážu prirodzene a jemne obnoviť ich syntézu.

ŽILNÝ A LYMFATICÝ SYSTÉM:

Svojimi rýchlym, účinným a bezbolestným efektom lieči Endermológia problémy spojené so zhoršenou funkciou žilového a lymfatického systému, pocitom "ťažkých nôh" či zadržiavaním vody v tele.

TUKOVÉ BUNKY:

Lipomassage ošetrenie prirodzene stimuluje lipolýzu (uvoľňuje tukové bunky) a tým odbúrava tukové bunky (adipocyty).

SVALY:

Používaním LPG jedinečných a patentovaných liečebných hlavíc môžu terapeuti mobilizovať vybrané svaly a uľaviť tak ich napätie a kŕčom.

Rezervácia
LIPOMASSAGE
Oval
Oval

Intenzívna stimulácia buniek pre zoštíhlenie a modeláciu tela .Využite techniku ​​Lipomassage k trvalému odstránenie hlboko uložených tukov, ktoré odolávajú fyzickému cvičenia i diéte. Už po šiestich ošetreniach, kedy každé trvá len 35 minút, sa objavia viditeľné a dlhodobé výsledky na Vašej postave. Intenzívne úbytok tuku na Vami vybraných partiách!

Lipomassage je 100% telu prirodzená zoštíhľovacia technika. LPG ROLL (exkluzívny patent LPG) aktivácia spúšťa veľmi intenzívny biologickú odpoveď, ktorá stimuluje odbúravanie odolného tuku a obnovuje bunkovú produkciu kolagénu a elastínu.

AKTIVÁCIA ZOŠTÍHLENIE A CIELENÉ SPEVNENIE

 

ROLL IN:

Zoštíhlenie tukových buniek- LPG mechanická stimulácia ROLL IN spúšťa biologickú reakciu hlboko v podkoží, čím pôsobí intenzívne na odbúravanie tukov.

ROLL UP:

Vyhladenie celilutídy / Vytvarovanie postavy -LPG mechanická stimulácia ROLL UP vie zjemniť tukové tkanivo, obnoviť telesnú mikrocirkuláciu aj vyhladiť jamky na pokožke.

ROLL OUT:

spevnenie pokožky -LPG mechanická stimulácia ROLL OUT pôsobí na bunky fibroblastov a aktivuje novú produkciu týchto nevyhnutných podporných vlákien (kolagén a elastín).

AKO VYZERÁ LPG LIPOMASSAGE PROGRAM

 

Krok 1: Odborná konzultácia
Tento prvý krok pomáha:

- Určiť Vaše ciele

- Realizovať fotografické porovnanie

- Vybrať najvhodnejší typ ošetrenia

 

Krok 2: Profesionálne ošetrenie

Potom čo si oblečiete svoj ​​ENDERMOWEAR (osobný a nepriehľadný LPG obliečka -overal určený špeciálne pre Lipomassage), sa pohodlne uložíte na ošetrovacie ležadlo. Odpočiniete si počas 35 minút relaxácie a pohody.

 

Krok 3: Vyhodnotenie

Počas Vášho Lipomassage programu bude vykonané niekoľko meraní, ktoré umožnia monitorovať Vaše výsledky vzhľadom na vopred stanovené ciele.

Po skončení programu Vám udržiavacie ošetrenie (raz mesačne) umožní stabilizovať a udržať Vaše výsledky!

Premýšľajte o tom!

Rezervácia
ENDERMOLIFT
Oval
Oval

BUNKOVÁ STIMULÁCIA PROTI STARNUTIU

LPG, svetový líder v oblasti bunkovej stimulácie s CELLU M6, Vám prináša nové ošetrenie ENDERMOLIFT.

100% prirodzená anti - aging technika, ktorá intenzívne obnovuje hustotu pokožky a odstraňuje známky starnutia. LPG LIFT klapky mechanickú aktiváciou na povrchu pokožky stimulujú intenzívnu omladenie buniek, čím sa obnovuje ich prirodzená tvorba.

ENDERMOLIFT ponúka okamžité výsledky, vrátane zdravého jasu a prirodzeného, upokojujúceho liftingového efektu. Viditeľným výsledkom tohto ošetrenia je vyplnenie vrások, opätovné vytvarovanie kontúr tváre a rozjasnenie pokožky.

Slow lift:
Rozjasnenie a tonizácia

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia s intenzitou 4 Hz zlepšuje vascularizáciu (zásobenie ciev) a odvádza toxíny, čím rozjasňuje pokožku a odstraňujú opuchy.

Speed lift:
Vyplnenie vrások

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia s intenzitou 8 Hz obnovuje bunkový metabolizmus. Výsledkom je ,že fibroblasty opäť produkujú kolagén a elastín, dve základné zložky zodpovedné za pevnosť a elasticitu pokožky. Reorganizácia kolagénových vlákien pokožky sa prejavuje v ich usporiadaní s viditeľne lepšiou štruktúrou , čím sa zlepší sa hustota pleti a vyhladia sa vrásky.

High speed lift:
spevnenie kontúr

Táto LPG LIFT mechanická stimulácia o intenzite 16 Hz, prirodzeným spôsobom obnovuje produkciu kolagénu a elastínu a cielene spevňuje štruktúru pokožky.

AKO VYZERÁ LPG ENDERMOLIFT PROGRAM

 

Krok 1: Odborná konzultácia
Pri tomto kroku Vám pomáhame:

- Určiť ciele pre Vašu krásu

- Uskutočniť fotografické hodnotenie

- Vybrať pre Vás najvhodnejšie ošetrenie

 

Krok 2: Profesionálne ošetrenie

Potom čo si vyberiete svoj ENDERMOLIFT KIT (citlivá alebo normálnu pleť), sa pohodlne uložíte na ošetrovacie lehátko. Po dobu 35 minút relaxujete a užívate si pohodu.

 

Krok 3: Vyhodnotenie

Počas Vášho ENDERMOLIFT programu bude vykonané niekoľko meraní, ktoré umožnia monitorovať Vaše výsledky vzhľadom na vopred stanovené ciele.

Po skončení programu Vám udržiavacie ošetrenie (raz mesačne) umožní stabilizovať a udržať Vaše výsledky!

Premýšľajte o tom!

ENDERMOTHERAPIE
Oval
Oval

APLIKÁCIA PRE ESTETICKÉ LEKÁRSTVO

Estetická medicína sa pod tlakom rastúceho dopytu rýchlo rozvíja. Dnešné techniky sa stávajú oveľa sofistikovanejšími a pacienti hľadajú kvalitnejšie, menej invazívne ošetrenie s prirodzenými vizuálnymi výsledkami. Spotrebitelia už nie sú ochotní platiť za svoj ​​mladistvejší vzhľad na úkor svojho zdravia, a preto súčasné estetické lekárstvo kombinuje najlepšie vedecky overené technológie schopné elegantne pomôcť mužom aj ženám. Už viac ako 25 rokov LPG SYSTEMS poskytuje odborným lekárom 100% prirodzenú, neagresívnu technológiu pre stimuláciu buniek. Tie nielen zlepšujú výsledky invazívnych estetických procedúr (pôsobí aj v inak zle dostupných miestach), ale znižujú aj výskyt nežiadúcich vedľajších efektov.

 

LIEČBA CELULITÍDY

1. ošetrenie pre redukciu celulitídy schválené FDA (US Food and Drug Administration). LPG ROLL stimulácia pôsobí na 3 zložky spojené s tvorbou celulitídy: zadržiavanie vody, fibróza a hypertrofia adypocytov.

 

STARNUTIE POKOŽKY

Zvraštené kontúry a vyhladenie vrások

LPG LIFT stimulácia pôsobí na jadrá fibroblastov, čím aktivujú produkciu kolagénu a elastínu a zlepšujú trophicitu (výživu) pokožky.

 

DOPLNOK K INJEKCIÁM

ENDERMOLIFT ošetrenie

LPG techniky pripravujú tkanivo na vpichy injekcií (vascularizácia, zlepšenie trophicity), čím pomáhajú optimalizovať finálny výsledok a prispievajú k obmedzovaniu komplikácií.

 

OŠETRENIE PRED A PO CHIRURGICKÝ ZÁKROK

Liposukcia

LPG techniky sú dnes bežnou súčasťou ošetrenia pred aj po liposukcii. Pred: Zlepšuje trophycitu, integritu tkanív a fibrózu; Po: pomáha znižovať ekchymózu,( nepravidelné bodkovité krvácanie na slizniciach a seróznych blanách), zlepšuje kvalitu tkanív okolo jaziev a optimalizuje finálny výsledok.

 

ALTERNTÍVNA LIPOSUKCIA, PRE TÝCH KTORÍ SA NEHODIA NA LIPOSUKCIU

Androidné ošetrenie

1. ošetrenie pre obvodovú redukciu schválené FDA. Znižuje objem tukového tkaniva. Zvyšuje lipolytickú odpoveď (o 70%)

TERAPEUTICKÉ APLIKÁCIE

Stále dokonalejšie techniky pre včasné zistenie a rýchlejšia liečba ochorení, odborná starostlivosť, ktorá sa celkovo snúbi s prirodzeným zdravím a pocitom pohody ... To je fyzioterapia dneška. Už viac ako 25 rokov podporujú s jedinečnou patentovanou technológiou LPG SYSTEMS v dennej fyzioterapeutickej praxi. Moderný fyzioterapeuti, ktorí veria v zdokonaľovaní manuálnych techník s vysoko účinnými prístrojmi, sa stali odborníkmi na spojivové tkanivo, kĺby a svaly.

DERMO-TROFICKÉ EFFECT

FIBRÓZA jaziev- zhustenie väziva v tkanive

 

LPG® techniky majú veľmi pozitívny vplyv na celistvosť spojivových tkanív, ošetrujú ťažko dostupné oblasti, nespôsobujú zranenia ani bolesť, rýchlo zlepšujú vaskularizáciu a drenáž, predchádza alebo obmedzujú fibrózu. LPG techniky tiež stimulujú produkciu kolagénu a elastínu.

Uplatnenie: Rehabilitácia popálenín, ošetrenie pred a po chirurgickom zákroku, fibróza, zjazvené tkanivo, starnutie pokožky.

EFEKT NA OBEHOVÝ SYSTÉM

Lymfedém- miazgový opuch

 

LPG® techniky zlepšujú lymfatický a žilový obeh.

Umožňujú efektívne redukovať lymfedém s rýchlejšími výsledkami v porovnaní s manuálnou lymfatickou drenážou. Ich pozitívny účinok na lymfatický obeh je posilnený a doplnený aj pôsobením proti fibróze.

Uplatnenie: Žilová nedostatočnosť, lymfedém / edém, ošetrenie pred a po chirurgickom zákroku, zadržiavanie vody.

VPLYV NA FUNKCIU, SVALY, ŠLACHY A VÄZIVO

Rehabilitácia šliach

 

LPG® techniky účinne mobilizujú & posilňujú tkaniva za účelom zlepšenia ich funkcií. Znižujú stuhnutosť okolo kĺbov, efektívne zlepšujú rozsah pohybov a uľahčujú post traumatické zotavenie.

Uplatnenie: Stuhnutosť, svalové kŕče a bolieť, rehabilitácia šliach a väziva, napätie.

ÚČINOK NA BOLESŤ

Fibromyalgia

 

LPG® techniky majú upokojujúce a relaxačný účinok. Zlepšujú pohyblivosť tkaniva a zmierňuje bolesť.

Uplatnenie: Fibromyalgia, pooperačné bolesti.

ENDERMOSPORT
Oval
Oval

Už 25 rokov LPG podporuje profesionálnych športovcov svojimi patentovanými technológiami v oblasti starostlivosti o spojivové tkanivo a rehabilitáciu. Viac ako 105 vedeckých štúdií preukázalo pozitívny význam týchto techník pre celkovú, rýchlu a účinnú starostlivosť o (nielen) profesionálnych športovcov.

Nezáleží na tom či ste profesionálny alebo príležitostný športovec, senior či sa športov zúčastňujete len zriedka, CELLU M6 a HUBER MOTION LAB ponúka program prispôsobený všetkým.

UPLATNENIE V ŠPORTE

 

PORANENIA SVALOV DRENÁŽ

LPG® techniky pomáhajú uvoľniť stuhnuté tkanivá okolo kĺbov. Pretiahnutie a mobilizácia pokožky / šliach / a iné , prakticky bez bolesti.

PRÍPRAVA MOBILIZÁCIA

LPG® techniky zlepšujú motorické funkcie, ktoré sú pre športovcov zvlášť dôležité.

REGENERÁCIA - UVOĽNENIE

LPG® techniky uľahčujú proces zotavenia svalov, čím optimalizujú fyzický výkon a rýchlu obnovu sily po intenzívnom výkone.

Rezervácia
CELULITÍDA
Oval
Oval

Celulitída je estetický neduh prejavujúca sa hrboľatou pokožkou predovšetkým v oblasti zadku a stehien. Pre svoj ??vzhľad býva niekedy tiež označovaná ako "pomarančová koža". V odbornej literatúre sa ešte môžeme stretnúť s názvami Celulita alebo lipohypertrofia. Pri celulitíde dochádza k zväčšeniu objemu podkožných tukových buniek, ktoré sú vytláčané proti povrchu kože, a vytvára tak na nej nevzhľadné jamky, pripomínajúce práve štruktúru pomarančovej kôry. V mieste je značne obmedzený prietok krvi a lymfy.

PRÍČINY VZNIKU CELULITÍDY

Celulitídu ovplyvňuje mnoho faktorov. Čiastočne za jej vznikom stojí dedičné predpoklady, môže mať pôvod aj v sedavom zamestnaní, hromadenie toxínov v tele. Vplyv majú aj hormonálne zmeny, či už prirodzené alebo napríklad spôsobené hormonálnou antikoncepciou. Medzi ďalšie faktory patrí fajčenie, nedostatočný pitný režim alebo dlhé státie.

KOHO CELULITÍDA POSTIHUJE

Vzhľadom k tomu, že tukové štruktúry mužov a žien, nereagujú na tuku zvýšenie rovnakým spôsobom. Pre ženy, podkožie je rozdelené zvislo septa (mesh alebo čistá-ako fibrózne spojivového tkaniva tvoriace sieť oddielov). Podkožné tukové bunky sú tlačené smerom hore a septa je tlačená nadol . Výsledkom je, že tukové bunky sú vylisované do malej hrče, ktorá ústi do hrudiek a "pomarančovej kôry" vzhľad kože. Pánske vláknitá septa je rozdelená do šikmých priestoroch . Keď vrstva tuku sa zvyšuje,nie je deformácia.

 

"ĎUBKOVANÝ" VZHĽAD KOŽE

Ženy trpia celulitídou častejšie ako muži. To je spôsobené jednak tým, že ženy majú v postihovaných oblastiach tenšie kožu a viac sa im v týchto partiách ukladajú tuky. Druhý dôvod spočíva práve v už spomínaných hormónoch. Ženský hormón estrogén je antagonista voči vitamínu E, ktorý podporuje obeh krvi a ďalej voči vitamínu B6 - pyridoxínu, ktorý má močopudný účinok a odstraňuje zadržiavanie tekutín v tkanivách. Vzhľadom na to, že hormonálna antikoncepcia obsahuje estrogén v relatívne vysokom množstve, nie je vhodná pre ženy, ktoré sa celulitíde chcú vyhnúť. Na vznik celulitídy má určitý vplyv aj vek a nadváha, napriek tomu však postihuje aj mladé a štíhle ženy.

PREVENCIA CELULITÍDY

Do určitej miery je možné znížiť riziko vzniku celulitídy zdravým jedálničkom, dostatočnou pohybovou aktivitou a zodpovedným dodržiavaním pitného režimu. Mnoho žien tiež používa tiež rozličné krémy a peelingy, ktoré majú podporiť krvný obeh a látkovú výmenu. Rovnaký efekt má na pokožku aj saunovanie a otužovanie.

ODSTRÁNENIE CELULITÍDY

Eliminácia prejavov celulitídy je jedným z veľkých tém kozmetiky. Existuje mnoho viac či menej účinných metód a prístrojov, ktoré majú s celulitídou bojovať. Väčšina z nich funguje na podobnom princípe - podporí krvný obeh v mieste celulitídy, a tým urýchli látkovú výmenu. Medzi najčastejšie používané metódy odstránenie celulitídy patrí v kozmetických salónoch:

- lymfatická masáž čiže lymfodrenáž, ľudovo lymfomasáž

LPG mechanicka Roll stimulácia vyvoláva hlboké biologické reakcie. Tkanivo, ktorá zachytáva adipocytov (tukových buniek) sú zmäkčené a krvný a lymfatický obeh, je reštartovaný Výsledky: Proces uvoľňovania tuku (lipolýza) sa opäť prirodzene eliminovať lokalizované tuku a nedokonalosti.

©2024 | Escalumen s.r.o. All rights reserved.
Created by: Cstudios s.r.o.