LIPOMASSAGE
Oval
Oval

Intenzívna stimulácia buniek pre zoštíhlenie a modeláciu tela .Využite techniku ​​Lipomassage k trvalému odstránenie hlboko uložených tukov, ktoré odolávajú fyzickému cvičenia i diéte. Už po šiestich ošetreniach, kedy každé trvá len 35 minút, sa objavia viditeľné a dlhodobé výsledky na Vašej postave. Intenzívne úbytok tuku na Vami vybraných partiách!

Lipomassage je 100% telu prirodzená zoštíhľovacia technika. LPG ROLL (exkluzívny patent LPG) aktivácia spúšťa veľmi intenzívny biologickú odpoveď, ktorá stimuluje odbúravanie odolného tuku a obnovuje bunkovú produkciu kolagénu a elastínu.

AKTIVÁCIA ZOŠTÍHLENIE A CIELENÉ SPEVNENIE

 

ROLL IN:

Zoštíhlenie tukových buniek- LPG mechanická stimulácia ROLL IN spúšťa biologickú reakciu hlboko v podkoží, čím pôsobí intenzívne na odbúravanie tukov.

ROLL UP:

Vyhladenie celilutídy / Vytvarovanie postavy -LPG mechanická stimulácia ROLL UP vie zjemniť tukové tkanivo, obnoviť telesnú mikrocirkuláciu aj vyhladiť jamky na pokožke.

ROLL OUT:

spevnenie pokožky -LPG mechanická stimulácia ROLL OUT pôsobí na bunky fibroblastov a aktivuje novú produkciu týchto nevyhnutných podporných vlákien (kolagén a elastín).

AKO VYZERÁ LPG LIPOMASSAGE PROGRAM

 

Krok 1: Odborná konzultácia
Tento prvý krok pomáha:

- Určiť Vaše ciele

- Realizovať fotografické porovnanie

- Vybrať najvhodnejší typ ošetrenia

 

Krok 2: Profesionálne ošetrenie

Potom čo si oblečiete svoj ​​ENDERMOWEAR (osobný a nepriehľadný LPG obliečka -overal určený špeciálne pre Lipomassage), sa pohodlne uložíte na ošetrovacie ležadlo. Odpočiniete si počas 35 minút relaxácie a pohody.

 

Krok 3: Vyhodnotenie

Počas Vášho Lipomassage programu bude vykonané niekoľko meraní, ktoré umožnia monitorovať Vaše výsledky vzhľadom na vopred stanovené ciele.

Po skončení programu Vám udržiavacie ošetrenie (raz mesačne) umožní stabilizovať a udržať Vaše výsledky!

Premýšľajte o tom!

Rezervácia
©2024 | Escalumen s.r.o. All rights reserved.
Created by: Cstudios s.r.o.