ENDERMOTHERAPIE
Oval
Oval

APLIKÁCIA PRE ESTETICKÉ LEKÁRSTVO

Estetická medicína sa pod tlakom rastúceho dopytu rýchlo rozvíja. Dnešné techniky sa stávajú oveľa sofistikovanejšími a pacienti hľadajú kvalitnejšie, menej invazívne ošetrenie s prirodzenými vizuálnymi výsledkami. Spotrebitelia už nie sú ochotní platiť za svoj ​​mladistvejší vzhľad na úkor svojho zdravia, a preto súčasné estetické lekárstvo kombinuje najlepšie vedecky overené technológie schopné elegantne pomôcť mužom aj ženám. Už viac ako 25 rokov LPG SYSTEMS poskytuje odborným lekárom 100% prirodzenú, neagresívnu technológiu pre stimuláciu buniek. Tie nielen zlepšujú výsledky invazívnych estetických procedúr (pôsobí aj v inak zle dostupných miestach), ale znižujú aj výskyt nežiadúcich vedľajších efektov.

 

LIEČBA CELULITÍDY

1. ošetrenie pre redukciu celulitídy schválené FDA (US Food and Drug Administration). LPG ROLL stimulácia pôsobí na 3 zložky spojené s tvorbou celulitídy: zadržiavanie vody, fibróza a hypertrofia adypocytov.

 

STARNUTIE POKOŽKY

Zvraštené kontúry a vyhladenie vrások

LPG LIFT stimulácia pôsobí na jadrá fibroblastov, čím aktivujú produkciu kolagénu a elastínu a zlepšujú trophicitu (výživu) pokožky.

 

DOPLNOK K INJEKCIÁM

ENDERMOLIFT ošetrenie

LPG techniky pripravujú tkanivo na vpichy injekcií (vascularizácia, zlepšenie trophicity), čím pomáhajú optimalizovať finálny výsledok a prispievajú k obmedzovaniu komplikácií.

 

OŠETRENIE PRED A PO CHIRURGICKÝ ZÁKROK

Liposukcia

LPG techniky sú dnes bežnou súčasťou ošetrenia pred aj po liposukcii. Pred: Zlepšuje trophycitu, integritu tkanív a fibrózu; Po: pomáha znižovať ekchymózu,( nepravidelné bodkovité krvácanie na slizniciach a seróznych blanách), zlepšuje kvalitu tkanív okolo jaziev a optimalizuje finálny výsledok.

 

ALTERNTÍVNA LIPOSUKCIA, PRE TÝCH KTORÍ SA NEHODIA NA LIPOSUKCIU

Androidné ošetrenie

1. ošetrenie pre obvodovú redukciu schválené FDA. Znižuje objem tukového tkaniva. Zvyšuje lipolytickú odpoveď (o 70%)

TERAPEUTICKÉ APLIKÁCIE

Stále dokonalejšie techniky pre včasné zistenie a rýchlejšia liečba ochorení, odborná starostlivosť, ktorá sa celkovo snúbi s prirodzeným zdravím a pocitom pohody ... To je fyzioterapia dneška. Už viac ako 25 rokov podporujú s jedinečnou patentovanou technológiou LPG SYSTEMS v dennej fyzioterapeutickej praxi. Moderný fyzioterapeuti, ktorí veria v zdokonaľovaní manuálnych techník s vysoko účinnými prístrojmi, sa stali odborníkmi na spojivové tkanivo, kĺby a svaly.

DERMO-TROFICKÉ EFFECT

FIBRÓZA jaziev- zhustenie väziva v tkanive

 

LPG® techniky majú veľmi pozitívny vplyv na celistvosť spojivových tkanív, ošetrujú ťažko dostupné oblasti, nespôsobujú zranenia ani bolesť, rýchlo zlepšujú vaskularizáciu a drenáž, predchádza alebo obmedzujú fibrózu. LPG techniky tiež stimulujú produkciu kolagénu a elastínu.

Uplatnenie: Rehabilitácia popálenín, ošetrenie pred a po chirurgickom zákroku, fibróza, zjazvené tkanivo, starnutie pokožky.

EFEKT NA OBEHOVÝ SYSTÉM

Lymfedém- miazgový opuch

 

LPG® techniky zlepšujú lymfatický a žilový obeh.

Umožňujú efektívne redukovať lymfedém s rýchlejšími výsledkami v porovnaní s manuálnou lymfatickou drenážou. Ich pozitívny účinok na lymfatický obeh je posilnený a doplnený aj pôsobením proti fibróze.

Uplatnenie: Žilová nedostatočnosť, lymfedém / edém, ošetrenie pred a po chirurgickom zákroku, zadržiavanie vody.

VPLYV NA FUNKCIU, SVALY, ŠLACHY A VÄZIVO

Rehabilitácia šliach

 

LPG® techniky účinne mobilizujú & posilňujú tkaniva za účelom zlepšenia ich funkcií. Znižujú stuhnutosť okolo kĺbov, efektívne zlepšujú rozsah pohybov a uľahčujú post traumatické zotavenie.

Uplatnenie: Stuhnutosť, svalové kŕče a bolieť, rehabilitácia šliach a väziva, napätie.

ÚČINOK NA BOLESŤ

Fibromyalgia

 

LPG® techniky majú upokojujúce a relaxačný účinok. Zlepšujú pohyblivosť tkaniva a zmierňuje bolesť.

Uplatnenie: Fibromyalgia, pooperačné bolesti.

©2024 | Escalumen s.r.o. All rights reserved.
Created by: Cstudios s.r.o.